Jdi na obsah Jdi na menu
 


5. 2. 1976

Vypovídá Alida, andělský démon z kůru archandělů

Alida: Jsme vděční těm nadřízeným (je myšleno nebe), že zatím nedošlo k přísnému trestu. Máme více času pro svoji činnost. Ti nahoře mají všechno v rukou. My dole (myslí se peklo) se obáváme, že přijde brzy velká výstraha!

Brzy budeme bezradní. Protože všechny náznaky ve světě ukazují v Církvi i v přírodě, že nastane něco, čeho se obáváme. Neboť i my víme, co je psané v Apokalypse. Když porovnáme, musí každý "osel" přiznat, že jsme už tak daleko… jen s malým zdržením, protože Ti nahoře dávají ještě čas na obrácení.

Musím ti říci, že TI nahoře si přejí: Neztrácejte hlavu, buďte pevní jako žula a tvrdí jako ocel a diamant. Kráčejte krok za krokem k dobru, k tradici. Je vidět, kam ty novoty vedou. Mnoho dětí např. ví už všechno o sexu, i když právě sesedly z nočníku. Všechno se dovídají, takže ve věku 4-5 roků toho mají plnou hlavu. Jsou zařízení jako dětské jesle, školky, školy, kde učitelky neumí nic lepšího než vyprávět dětem o sexu, zatímco předtím byla mládež o tom informována až v pubertě. Rodiče nevědí, co dělat. Neodvažují se o tom mluvit s farářem, ani proti tomu bojovat. Říkají jen, že je tady farář a ten musí vědět, co se má dělat (kňučí). Mládež je zkažená ještě dříve, než se naučí chodit, a tak mladá generace nenásleduje pravé Kristovy stopy. Bylo by pro ni lepší, kdyby byla v koncentračních táborech než v těchto institucích, ve kterých se mluví o sexu jako o jídle. V Sodomě a Gomoře bylo všechno veřejné. V Sodomě a Gomoře bylo všechno zlé, ale lidé věděli, že hřeší. Cítili to. Dnešní děti o hříchu však nic nevědí. Poznají všechno až pozdě, až když byly uvrhnuty do hříchu. Kněží, vychovatelé a učitelé, kteří jsou za to zodpovědní, nevědí často sami, že jejich konání je nesprávné. Takový velký zmatek, jako je nyní, ještě nikdy nebyl.

Při reformaci panovala také krize, pálení v takovém rozsahu. Dobří zůstali na správné straně a ti ostatní šli jednoduše k protestantům. Luteráni byli lepší než zlí katolíci. To bylo velké mínus pro Církev, ale dnes je všechno v mnohem horším stavu. Tehdy věděli, zvlášť protestanti, že udělali něco nesprávného. Byli rozděleni na tři skupiny: Luther, Zwingli a Kalvín a zjistili velmi brzy, že tu nejde o pravou Církev, zvlášť proto, že tito tři muži žili v hříchu. Tehdy věděli, že katolicismus je v krizi.

U těch dobrých katolíků viděli aspoň jednotu. Byli by se rádi vrátili, zvlášť Luther, ale bylo už pozdě. My (ukazuje dolů) jsme se už o to postarali. Inspirovali jsme Luthera a Zwingliho. Je si vzal na starost Lucifer. Zwingliho si musel vzít na starost Lucifer, aby se všechno vyvíjelo výhodně pro nás, protože se stoupenci Zwingliho bylo třeba pracovat jako s květinami ve skleníku. Dobré je tvrdší a těžší. Když je zlo už jednou tady, přechází masou lidí a obírá je o ctnost, jak může. Ctnostní, naproti tomu, mají těžší to, jak mají získávat zlé zpět. My to však nechceme říkat a říkám to jen proto, že musíme (zuřivě kňučí).